Marcopol / strona główna

O nás

Marcopol je přední výrobce a dodavatel širokého sortimentu spojovacích prvků pro mnoho průmyslových odvětví v Polsku a na celém světě. Firma založená v roce 1985 je dnes lídrem v oboru, který má pobočky v 12 polských městech a 5 zahraničních poboček, z nichž tři jsou v Litvě, Estonsku a Rusku.

Výrobky nabízené firmou Marcopol se vyznačují nejvyšší kvalitou, trvanlivostí a přesností provedení. Splňují očekávání nejnáročnějších klientů z nábytkového, stavebního, elektrotechnického a automobilového odvětví. Díky široké a pružně fungující prodejní síti jsou naše výrobky dodávány jak velkým podnikům, tak i menším závodům a firmám a také individuálním klientům.

Náš úspěch je založen na třech pilířích: mnohaletých zkušenostech, specializovaném personálu a pokročilé technologii využívané ve výrobním procesu, kontrole jakosti a logistice. Ve spolupráci s nejlepšími firmami v Polsku a zahraničí jsme získali zásadní náskok před konkurencí a Marcopol se stal silným, dynamicky se rozvíjejícím podnikem, který zaměstnává skoro 500 zaměstnanců.

Jsme značka, která spojuje.